Vážení přátelé Café V lese,

přinášíme Vám výčet kulturního programu Café V lese na následující týden.

× × × × × × × × × × × × × × × × × × ×

Po, 01/12/2014 - 20:00

NATALIA GRZEBALA (PL)

koncert

Label shoMusic představuje polskou písníčkářku Natalii Grzebalu.  

Natalia Grzebala is coming to us all the way from Gdansk in Poland to perform at Bardzo Fajny Festival. In July she has already played in Prague and this time she will sing her soft yet emotionally charged love songs in Cafe v Lese. Starting her musical career in the band Samba Rhythms of Resistance where she played the surdo (a kind of drum), Natalia then drummed in the ethnic band named Berries before joining the hip-hop project The Mind's Bastard. Nowadays, she is singing in the 441Hz Choir, toys with covers and softens depressing songs about love.  In October 2013 she released her debut EP titled „The Feather“, with songs the lyrics of which come from the poems written by Barbara Piórkowska, who, just like Natalia, hails from the Tricity (the combined metropolis of the three northern Polish cities of Gdansk, Sopot and Gdynia)."

Vstupné 80 Kč.

× × × × × × × × × × × × × × × × × × ×

Út, 02/12/2014 - 20:00

VOSTO5: KUPÉ V LESE

talkshow (salónek)

38."Kupé V lese" – hosté: mistryně ČR v poledance Loo Šimková a guru akademie svádění a flirtu David Hůrka.

Pořad volně navazuje na legendární inscenaci Košičan 3. Nyní do koženkového kupé pravidelně usedají skuteční atraktivní hosté a zúčastní se nekompromisní jízdy pomyslného expresu dotazů.

Provázejí: Ondar a Petar.

Po ukončení pořadu si budete moci sami s pozvanými osobnostmi pohovořit v neformálním prostředí kultovní kavárny!

Možnost rezervace na tel.: 775 224 086

Vstupné 100 Kč.

× × × × × × × × × × × × × × × × × × ×

Út, 02/12/2014 - 20:00

REST IN HASTE // CAMERON LINES (DE)

koncert

Rest In Haste hrajou pouštní rock s hutnými riffy a hořkosladkými melodiemi. Nářez a psychedelie v jednom. Pokud máte rádi Queens of the Stone Age, Arctic Monkeys, Clutch nebo Graveyard, tohle je hudba pro vás. V Café v lese pokřtí své první album v nové sestavě, které navazuje na loňský singl No One Regifts Liquor/Burn Out Desert Fue

Cameron Lines jsou dva kluci z Drážďan, co z nich brzo budou noví Black Keys. Kytara, bicí a skvělé písničky.

× × × × × × × × × × × × × × × × × × ×

St, 03/12/2014 - 19:30

MIMOSFÉRY // JUST

koncert

Mimosféry kloubí svojí exotičnost a jinotaje, které se misí s nádechem mystičnosti. Texty, které mají hloubku a opírají se především o rozšířené vnímání, které posluchače vtáhnou do děje. Vše v pozitivním nádechu.

Kapela Mimosféry se vydala i cestou pomáhání a inspiruje mladé a malé děti v dětských domovech, které s pravidelností navštěvuje. Na základě toho vznikla i píseň jmenovaná Nebe v nás, na kterou se natočil videoklip. Kromě dětských domovů se stala patronem dalšího projektu "Darujme plamínek zdraví" jehož iniciativa spočívá v pomoci sociálně slabším a mentálně postiženým dětem.

Zkrátka o zábavu bude postarána v líbivých melodiích a hravých textech si najde každý to své.

Jako host vystoupí Českobudějovická kapela JUST, která nedávno vydala svůj singl, který se drží na první příčce rádia KISS.

× × × × × × × × × × × × × × × × × × ×

Pá, 05/12/2014 - 20:00

CRANK (FR) // GREGOIR FRAY (BL)

koncert

Crank - psychadelic-rock-garage z Francie, to je třeba vidět a slyšet. Koncert podpoří frontman známé belgické kapely THOT - Gregoir Fray - se svým akustickým setem.

Vstupné 100 Kč.

× × × × × × × × × × × × × × × × × × ×

So, 06/12/2014 - 18:00

MARATON PSANÍ DOPISŮ

(salónek)

Napište dopis na podporu lidí, jejichž základní lidská práva jsou porušována.

Maraton psaní dopisů je největší mezinárodní akcí Amnesty International. Cílem maratonu je odeslat velký počet dopisů s výzvami vládám či úřadům příslušných zemí a upozornit tak na porušování práv konkrétních lidí. Dopisy jsou velkou podporou pro oběti bezpráví a jejich blízké.

Maraton psaní dopisů dokazuje, jakou sílu mají lidé z celého světa – v roce 2013 bylo odesláno téměř 2 400 000 dopisů, z toho 14 000 z České republiky. Tak velké množství dopisů úřady nemohou jednoduše ignorovat. Dopisy měnily lidské osudy- na svobodu byli propuštěni aktivisté z Kambodži, Ruska nebo Tuniska.

Více informací o Maratonu psaní dopisů: http://www.amnesty.cz/maraton/

× × × × × × × × × × × × × × × × × × ×

So, 06/12/2014 - 20:00

KAPITÁN DEMO (live) + afterparty

koncert/party

Poslední pražskej koncert na dlouhou dobu, další bude až křest alba v dubnu 2015, nový hovna s novým zvukem, starý hovna se starým zvukem, afterparty s Kapitánem a Vodníkem Amenem za dj pultem... ovce, koně, láska pokora a sluníčko, chlazenej Nohavica... prostě party jak haajzl, kde nesmíš chybět, ty dítě!

Vstupné 150 Kč.

× × × × × × × × × × × × × × × × × × ×

Těšíme se na Vás v Café V lese!

× × × × × × × × × × × × × × × × × × ×

Café V lese

Krymská 12

www.cafevlese.cz | FB

× × × × × × × × × × × × × × × × × × ×

otevřeno denně od 16.00

× × × × × × × × × × × × × × × × × × ×