Ne, 10/06/2012 - 20:00

herecký koncert a písničkový pořad

 

herecký koncert T. Šoa Tausingerove z pera M. Samce
a písničkový pořad - recital na přaní -  (ŠOA HISterka, Markéta Ježivá, Bio Masha a Chodská Junta revival)
 

 

.. pýcha, předsudek, cit, rap, freestyle, music, tanec, zpěvy, cudné děvy i procházka po pokoji!herecký koncert.nenucená filipika Je krásné být sama sebou doma!
v českém znění petr oliva daniel dítě miriam kantorková dagmar čárová
k tanci a poslechu ŠOA HISterka, Markéta Ježivá, Bio Masha, a Chodská Junta revival

Knihy pro dívky vypráví o setkání s pravým mužem, knihy pro chlapce o dobrodružství. Knihy o partnerských vztazích čtou pouze ženy. Píše se v nich: mluvte věcně, neobtěžujte partnera zbytečně, buďte sama sebou. Podívejte se na vztahy kolem sebe bystrýma očima staré panny. A zjistíte, že důležité je být sama sebou. Stará panna bystře glosuje, jak chudá chytrá holka ke štěstí přišla.
Machisticko – šovinistická píseň na téma „Je krásné být sama sebou.“ Sama doma sebou.
Na půdorysu románu Jane Austenové Pýcha a předsudek stavíme svou osobní výpověď, která je něco mezi písněmi krásných, mladých, úspěšných, samostatných žen (Beyoncé); krásných mladých, nešťastných, zamilovaných žen (Alannis Morrissete, Macy Gray); a pracovitých, chápajících, čistotných žen (pořad Sama doma). Chceme to říct mužům, ale zase to uvidí jenom ženy.
Po janáčkovském způsobu se snažíme o analýzu důvěrných rozhovorů mezi současnými mladými neúspěšnými ženami. Jde nám o maximální míru upřímnosti. cena 60 Kč.

http://urpop.cz/
http://www.youtube.com/watch?v=5MwDPAnKwo8
http://cafevlese.cz/
http://skutecnost.cz/

 

café V lese < zpět